Proč se o tomto tématu bavit ? Energie dne a mayská znamení………. a výklad kvality energie dne ve kterém jste narozeni. Pro Maye je důležité i číslo dne, které prozradí další informace o tom, jaký potenciál můžeme rozvíjet a co nám bude efektivně pomáhat na cestě sebepoznávání.

Mayské pojetí času nás směřuje k jinému uvažování o životě a to z pohledu kvality energie dne.

Tento jiný pohled na život nám dává jiný pohled na události v našich životech.

 

Přijít na výklad mayského stromu života je pro mnohé vyvoláno jen zvědavostí a nečekají informace, které by je jakkoliv zaujaly nebo byly důležité.

Často se ale při rozboru mayských znamení dne narození setkávají s tím, že začnou vnímat komplexnost systému náhledu na lidský život a bytí zde na Zemi z jiného pohledu – ztratí se čas. Není tu dobře a špatně, je jen kvalita energie dne a naše jednání a náš projev.

Mayské znamení – bezčasé a opírající se o kvalitu energie – často zasáhne  hlubokou myšlenkou mnohé náhodné zájemce o výklad.

Možná se ptáte k čemu nám pomůže znalost mayských znamení a proč je to vše kolem Mayů zahaleno takovým tajemstvím?

Co je to Mayský strom života a co nám říkají mayská znamení?

Znalost mayských znamení je dobrá pro větší pochopení našeho jednání a nás samých a inspiruje nás i k pozornějšímu sledování našeho chování a situací kolem nás.

Díky mayské tradici můžeme vidět svět zase trochu jinak, z jiné perspektivy.

Je zajímavé a inspirující vědět v jakém znamení jsme se narodili a co vám tato informace může říci v praxi.

Každý den se cítíme jinak, jsme ovlivněni něčím, čemu se v mayském světě říká kvalita energie dne.

Dvacet mayských znamení a jejich znalost nám otevře jiný svět – svět kvality, kde není hodnotou čas.

A mayský strom života je devět znamení, která jsou spojena s energií dne vašeho narození.

Z tohoto tzv. stromu vyčtete mnohé informace o vašich darech, o tom jaká je kvalita vaší energie a co máte vyzařovat kolem sebe a co vlastně máte ukazovat druhým kolem sebe, nebili kde se budete cítit dobře.

Mayská znamení ukazují co je pro vás –  řeklo by se – dobré na cestě sebepoznání, co vám pomáhá a jaká bude jednou vaše motivace, až budete starší.

P.S.
Pokud chcete poznávat mayská znamení je nejlepší pozorovat energie dnů. k tomu můžete také zakoupit publikaci, která vám ve zjednodušené a praktické formě přiblíží, jak vnímat kvalitu energie dne podle mayských znamení.